•  

jsme interiéroví architekti a bytoví designéři

jsme interiéroví architekti a bytoví designéři, zabývající se návrhy a realizacemi interiérů. řešíme kompletní interiéry, ale i jednotlivé části samostatně, a to od prvotního návrhu až po finální realizaci díla. jsme schopni zajistit i samotnou rekonstrukci, kde dohlížíme na její precizní průběh naší stavební firmou.

tomáš ligas DiS.

tomáš ligas, DiS

narozen : 1981 | vzdělání : voš volyně - tvorba nábytku a navrhování interiérů | pracovní zkušenosti : miele center stopka, stopka nábytek s.r.o.

historie

už po střední škole se zakladatelé firmy Tomáš Ligas a David Kratochvíl začali věnovat studiu interiérového designu na voš ve volyni. po jeho ukončení získali zkušenosti každý zvlášť při navrhování interiérů u renomovaných firem v ČR. stoupající poptávka po jejich službách byla impulsem se opět sejít a v roce 2013 založit firmu ARTIKL interier s.r.o. v roce 2017 se David ale rozhodl svou profesní dráhu životem změnit, a tak se cesty obou zakladatelů rozešly.

firma působí v oblasti interiérů od roku 2013, přičemž uplatňuje zkušenosti, které během 10 let její zakladatelé nasbírali. stále se ale rádi dále učí a přináší svým klientům to nejlepší, ať už při navrhování interiérů, tak při jejich realizacích.

ARTIKL interier spolupracuje s externími architekty a projektanty, kteří mají stejný náhled na život a samozřejmě na design v interiéru.

„naše práce nás baví čím dál více a firma ARTIKL interier s.r.o. jde díky vám kupředu. těšíme se na spolupráci právě s vámi.“